Kıdem İhbar Hesaplama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (32 oy / LÜTFEN yıldıza tıklayarak YAZIYA OY VERİNİZ / ortalama: 4,03 / 5)
Tüm Hesaplamalar
Çalışma Bilgileri

İşe Giriş Tarihi:

İşten Ayrılış Tarihi:

Aylık Brüt Maaş:

Diğer Ödemelerin Senelik Toplamı:

Bayram yardımı, giyim çeki, ikramiye vb. ödemelerin son bir yıldaki toplamını giriniz.
Diğer Ödemeler

Aylık Yemek Bedeli:

Yoksa boş bırakınız.

Aylık Yol Parası:

Yoksa boş bırakınız.

Kullanılan Ücretsiz İzin Süresi:

Gün olarak giriniz, yoksa boş bırakınız. Ücretsiz doğum izni, mazeret izni vb.

Kümülatif Gelir Vergisi Matrahı:

Maaş bordronuzda yazan tutarı giriniz, bilmiyorsanız boş bırakabilirsiniz.

417 Yorum

  1. HOCAM MERHABA,
    İŞYERİ İL DIŞINA TAŞINIYOR.MAKİNALER VE TECHİZATLAR TAŞINDI LAKİN İŞVEREN HENÜZ BİR YAZILI İHBAR BİLDİRMEDİ.1-2 AY SONRA TAŞINILACAĞI SÖYLENİYOR.ŞİMDİ TAŞINMA SÜRECİ İÇERİSİNDE DAHA TAŞINILMADAN İSTİFA DİLEKÇEME İL DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI İŞTEN AYRILMAK İSTİYORUM DİYE YAZSAM TAZMİNAT HAK EDEBİLİRMİYİM?

  2. İyi günler ,ben 3600 gün ve diğer şartları tamamlayarak ayrılmak istiyorum.ocak ayı zamlı maaşı net 1750 lira ..1 gün izinli olduğum için 29 gün çalıştım .Bankaya yatan para ise 1928tl ..buraya kadar hesap doğru .Ama bugün edevletten hizmet dökümüne bakdığımda 29 gün üzerinden 2028 lira brüt olarak gözüküyor.sorduğumda 1500 artı 250 aile yardımı dediler .kıdemde ise hak kaybım olmadığını söylediler.nasıl bir yol izlemem gerekiyor?lütfen acil cevap verir misiniz?en geç 28 inde ayrılıyorum…kıdem tazminatı bu durumda neye göre hesaplanır?işe giriş tarihim 23.06.2014. Şimdiden teşekkürler.

    1. Şeyhmus bey, son ay kaç lira aldığınızın bir önemi yok. Son ay maaşınız normalde kaç lira? Bunun üzerinden hesaplama yapılması gerekiyor.

  3. Merhaba hocam ben 3 yıldır çalışıyorum mart27 3 yıl bitecek 3600 doldu 3 yıllık izninde içerde duruyor hem tazminatımı alıp akabinde gün gecirmeden sonra başka bir işyerine giriş çıkış yapsam işsizlik maaşı alabilirmiyim

    1. Kemal bey, işsizlik maaşı ödenmesi için çalışmıyor olmanız gerekir. Hem çalışmaya devam edip hem işsizlik maaşı alamazsınız.

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız, telefon ve şehir bilgileriniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.