Ödeme Yapınız

Tekrar merhaba. Sorunuz bize ulaşmıştır. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak danışmanlık ücretini kredi kartıyla ödemeniz durumunda sorunuza yanıt verilecektir.

 

 

Danışmanlık ücreti 100 TL olup bu ücretin kredi kartıyla peşin ya da taksitli olarak ödenmesi mümkündür.

Havale ya da EFT yoluyla ödeme yapmak isterseniz %5 indirim uygulanmaktadır ve ücret 95 TL’dir. Banka hesap numarası bilgileri aşağıdadır. (Lütfen havale/EFT açıklaması bölümüne ad-soyad bilginizi giriniz, aksi takdirde dönüş yapılamamaktadır.)

T.C Ziraat Bankası

Alacaklı Adı: Zeynel Abidin ÖZKALE

Şube Kodu: 1783 (Belediye Şubesi, Adana)

Hesap No: 606677295001

IBAN: TR95 0001 0017 8360 6677 2950 01

işçi dünyası danışmanlık ücreti

 

  • Cevap, ziyaretçinin iletişim formunda belirttiği E-posta adresine, ödemenin yapılmasını takip eden en geç 3 iş günü içinde gönderilecek ve cevap verildiğinde, iletişim formunda belirtilen cep telefonuna SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

 

  • Ziyaretçinin sorusuna verilen cevap kendisine ulaşmadıysa, ziyaretçi ödeme ve form bilgilerini mh@iscidunyasi.com adresine e-posta ile göndermelidir. Ziyaretçinin durumu incelenecek ve güncel bir e-posta hesabı iletilmesi halinde cevap tekrar iletilecektir.

 

 

  • İletişim formuna geçerli ve doğru iletişim bilgilerinin girilmemesi nedeniyle, verilen cevabın ziyaretçiye ulaştırılamaması halinde tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir ve ücret iadesi talep edilemez.