Gizlilik Politikası

 • İşçi Dünyası olarak, sitemize katkı veren paydaşlarımızın izin vermedikleri bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmayacağımızı, sitemizde kopya ve izinsiz içerik barındırmadığımızı taahhüt eder ve site içeriğinin izinsiz kopyalanamayacağını belirtiriz. Sitemizde yer alan yazılar, yazarlarının kişisel görüşlerini yansıtmakta olup hukuki bir anlam ifade etmezler ve bu yazılar nedeniyle site sahibine sorumluluk yüklenemez. Sitemize giriş yapan her misafir, bu kuralları kabul etmiş sayılır.

  Sitemizin gizlilik politikasıyla ilgili detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl kullanılabileceğini görmek için Google gizlilik politikası sayfasını ve Google iş ortakları için gizlilik şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Ayrıca bilmenizi isteriz ki; içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen AB kullanıcı izni politikası ve Google Analytics Reklamcılık Özellikleri için politika gereksinimleri sayfalarına göz atınız.

  2 Yorum

  1. Selamlar,
   Web sayfanızdaki formları, tutanakları ve bilgileri kaynak göstermek şartıyla akademik çalışmalarımda kullanabilirmiyim?

  Bir yorum yaz

  E-posta hesabınız, telefon ve şehir bilgileriniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.