Hakkımızda

 • İşçi Dünyası, işçi / işveren ilişkisi temelinde İş Kanunu ve sosyal güvenlik uygulamalarına ağırlık veren bir haber ve portal sitesidir.

  İşyeri uygulamasında karşılaşılabilecek her türlü sorunun çözümüne ilişkin kişisel görüşler içeren, tamamen özgün yazılar yazmak sitenin en temel hedefidir. Ayrıca en az özgünlük kadar güncellik de bu sitenin temel amaçlarındandır.

  2015’ten bu yana yayında olan İşçi Dünyası; o günden bu yana milyonlarca ziyaretçiyi ağırladı, 40.000 civarında soruya cevap verdi, Facebook sayfamızın takipçi sayısı 6.000’i ve YouTube kanalımızın abone sayısı 3.000’i aştı.

  İşçi Dünyası sitesi hakkında

  Her geçen gün büyüyoruz ve büyürken de güvenilir bilgi vermeye devam ediyoruz. Sitemizin kurucusu ve eski İş Müfettişi Mustafa BAYSAL’ın yüzlerce yazısı başta olmak üzere tamamı gönüllü birçok yazarla size güncel ve işe yarar yazılar sunmaya devem ediyoruz.

  Lütfen aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin. Hiçbir karşılık beklemeden ücretsiz ve gönüllü ortaya koyduğumuz emeklerimizin karşılığı olarak sizden bizi takip etmenizi, tekrar tekrar ziyaret etmenizi ve yazılarımızı paylaşmanızı bekliyoruz.

  İşyerinde yaşanabilecek her türden anlaşmazlıkla ilgili soruları, ilgili yazıların altında yorum yaparak iletebilirsiniz. İşçi Dünyası olarak bu tip soruları yanıtlamaktan büyük zevk alacağımızı bilmenizi isteriz.

  Facebook: facebook.com/iscidunyasi/

  Twitter: twitter.com/isci_dunyasi

  Instagram: instagram.com/iscidunyasi/

  Youtube: youtube.com/channel/UCmrghkaCySrt37Bp72KxXmg